wtorek, 8 listopada 2011

Biały ślub

Lilie zagrały pierwsze skrzypce w kościele, a hortensje ozdobiły Młodą.

 Bukiet został wykonany z dwóch odmian hortensji i goździka gałązkowego. Cały bukiet ozdobiły kryształki, zarówno przymocowane do główek kwiatów, jak i do rączki, zakończonej kaskadą  pięknie mieniących się, przeźroczystych koralików.
Butonierkę wykonałyśmy ze storczyka i goździków.
Dla druhen i drużbów zarezerwowana kolor różowo- amarantowy.  Zestaw kwiatów praktycznie ten sam, tylko dodałyśmy dużego goździka i eustomę.

Samochód zdobiły dwa ratanowe serce ze stroikami z białych kwiatów eustomy i gipsówki, a klamki małe serduszka z eustomą.


Biel jest uniwersalna, pasuje do każdego. Jeśli nie wiecie ( Wy- przyszłe Panny Młode) na jaki kolor się zdecydować wybierzcie biel, będziecie zadowolone i pewne tego co otrzymacie. Nie do końca tak jest z kremem, bo to bardzo pojemne określenie, bo właściwie jakiego kremu się spodziewamy, cytrynowego czy waniliowego? Jasnego, średniego czy ciemnego? To szczegóły, ale mogą zaważyć o Waszym samopoczuciu tego wyjątkowego dnia. Pamiętajcie im więcej wiemy(my floryści), tym pewniejsze będziecie efektu końcowego.
O innych kolorach przy następnej prezentacji:)

Dziękuję za liczne odwiedziny i miłe komentarze odnośnie realizacji Florki. Co prawda kończy się sezon ślubny, ale to nie znaczy, że zawieszę florystykę na haku. O szczegółach już wkrótce, a tym czasem życzę Wam jeszcze wielu tak pięknych listopadowych dni jak ten dzisiejszy, a tak to widzi Latarnia Morska.
Czyż nie pięknie?

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...